KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13545114

nr 1354 5114

Roberto Torregiani

(f. 1946), Sverige

Blandteknik, Signerad, kartong, diameter: 84 cm

Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:08:32

Roberto Torregiani

Läs mer om Roberto Torregiani